Jak zrobić ekran na tablecie

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się „Jak zrobić ekran na tablecie” i chciałeś wiedzieć jak zrobić swój własny, czytaj dalej. Ten artykuł przedstawi Ci krok po kroku jak zrobić ekran do tabletu. Będzie to wymagało trochę cierpliwości, ale wyniki będą warte wysiłku. Oto, co musisz zrobić:

Generalnie, ekrany są od siedmiu do dziesięciu cali w przekątnej, z mniejszymi przekątnymi. Fakt, że ekrany 10-calowe mają dwa razy więcej powierzchni ekranu niż siedmiocalowe może wydawać się głupi na początku, ale nie daj się zwieść. Pomiar przekątnej to tylko połowa całkowitej powierzchni ekranu! Prawdziwa liczba cali kwadratowych jest w rzeczywistości bardziej dokładna. Dlatego należy wziąć pod uwagę zarówno wysokość, jak i szerokość ekranu tabletu.

Generalnie, większy ekran jest lepszy do oglądania filmów. Jednak większe ekrany są zazwyczaj cięższe i droższe, więc kompromisem jest waga i przenośność. Jak zawsze pamiętaj, że cena jest zawsze brana pod uwagę. Jeśli rozważasz zakup tabletu, pamiętaj, że większe ekrany mogą powodować krótszy czas pracy na baterii i wzrost liczby aplikacji na tablecie. Ale, warto to zrobić, jeśli urządzenie jest wyposażone w rozmiar ekranu, który odpowiada Twoim wymaganiom.

Jeśli ekran dotykowy Twojego tabletu nie reaguje, możesz mieć z nim problem. Wówczas możesz wypróbować mysz USB lub adapter OTG. Dzięki temu tablet będzie w stanie rozpoznać mysz. Jeśli to nie rozwiąże problemu, czas wymienić ekran dotykowy tabletu. Ekran dotykowy jest istotną częścią tabletu, a najtrudniejszym obszarem do wymiany lub naprawy jest sam ekran.

Po zrobieniu zrzutu ekranu możesz udostępnić go w sieciach społecznościowych lub podzielić się nim ze swoimi kontaktami. Proces robienia zrzutu ekranu jest bardzo podobny dla wszystkich tabletów Samsung, więc możesz być pewien, że działa dla Ciebie. Jeśli masz pytania, sprawdź bibliotekę Business Insider’s Tech Reference lub sprawdź nasze darmowe samouczki online. Na pewno się ucieszysz. Więc następnym razem, gdy będziesz się zastanawiać „Jak zrobić ekran na tablecie?” – nie czekaj dłużej!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane