Jak zrobić girlandę z suszonych kwiatów

Jak zrobić girlandę z suszonych kwiatów

Istnieje kilka sposobów na zrobienie wianka z suszonych kwiatów. Jednym z prostych sposobów jest powieszenie kwiatów na małych gwoździach lub haczykach. Gdy masz już kwiaty, zwiąż łodygi z węzłami lub roślinami. Możesz również użyć taśmy florystycznej, aby zabezpieczyć łodygi. Idealnie, girlanda powinna być w kształcie wachlarza, z krótkimi, strukturalnymi łodygami na górze i długimi, wystającymi łodygami w kształcie wachlarza na dole. Jeśli chcesz uzyskać bardziej wyszukany wygląd, możesz dodać do wianka także inne rodzaje kwiatów.

Suszone kwiaty są często delikatne i mogą pięknie wyglądać w aranżacji. Możesz je również wykorzystać do stworzenia oświadczenia. Możesz również zrobić kwiatową koronę używając suszonych kwiatów. Hi Lovely ma instrukcje, jak zrobić jeden, a także oferuje sugestie, jak dostosować koronę kwiatową do swoich potrzeb.

Girlanda z suszonych kwiatów może być wyświetlana na kominku lub drążku do suszenia. Można go wykonać szybko, a doda romantyczny akcent do Twojej przestrzeni. Suszone kwiaty można wykorzystać do stworzenia wspaniałej dekoracji na każde święto lub po prostu do codziennego wystroju. Kwiaty mogą trwać do dwóch lat, jeśli są przechowywane prawidłowo. Najlepszym sposobem na pielęgnację suszonych kwiatów jest wystawianie ich w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Innym sposobem na dekorację z suszonych kwiatów jest użycie prasowanych kwiatów. Prasowane kwiaty mogą być wykorzystane w nieskończonej ilości projektów. Możesz użyć ich do stworzenia wieszaków ściennych, girland i innych przedmiotów. Innym sposobem na wykorzystanie suszonych kwiatów jest użycie ich jako techniki decoupage na przedmiotach takich jak etui na telefon.

Aby stworzyć girlandę z suszonych kwiatów, zacznij od ułożenia ich w pęczki. Następnie zdecyduj, gdzie powiesisz wianek. Zdecyduj o stylu wianka. Możesz stworzyć wieniec w kształcie półksiężyca lub pełnego koła, przechylonego na jedną lub drugą stronę. Możesz ozdobić go dłuższymi łodygami, jeśli chcesz.

Innym sposobem na wykonanie wianka z suszonych kwiatów jest użycie kwiatów indyjskich. Ten rodzaj kwiatów jest popularny w Indiach i często używany w ceremoniach modlitewnych. Kwiaty używane w indyjskim wianku są często mieszanką neutralnych i jasnych kolorów, co tworzy bardziej wyszukany projekt. Inne naturalne kwiaty mogą być również wykorzystane w projekcie Twojego wianka.

Aby uzyskać najlepszą jakość kwiatów, należy wybrać kwiaty, które są dostępne pod koniec lata. Te kwiaty są idealne do suszenia i pozostaną świeże przez całą zimę. Są one również bardzo atrakcyjne w każdym domu i dadzą ciepły nastrój do wystroju. Co więcej, są one również doskonałym sposobem na dekorację na sezon wakacyjny.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane