Jak zrobić gwiazdę pirotechniczną w Minecrafcie

Z dumą prezentujemy treść, która powstała w kooperacji z ciekawejak.pl

W Minecrafcie istnieją dwa rodzaje fajerwerków: zwykłe i pirotechniczne. Oba są świetne do pokazania swojego poziomu umiejętności w bitwach, ale tylko jeden może być użyty w pokazie pirotechnicznym. Na szczęście istnieje prosty sposób na stworzenie gwiazdy pirotechnicznej w Minecraft. Fajerwerki wybuchną w eksplozji w kształcie gwiazdy. Eksplozja w kształcie gwiazdy może być umieszczona w dowolnym miejscu na mapie. Można to wykorzystać jako amunicję do kuszy, co oznacza, że im więcej gwiazd stworzysz, tym więcej obrażeń zadadzą.

Aby spreparować gwiazdę pirotechniczną w Minecraft, potrzebujesz prochu, papieru i barwnika. Kiedy po raz pierwszy zaczynasz grać, wybierz zakładkę w kształcie ognia i przewiń w dół, aż znajdziesz odpowiedni barwnik. Kiedy masz wszystkie składniki, umieść je w stole do craftingu i kliknij ikonę papieru. Następnie będziesz musiał dodać proch i barwnik.

Możesz również połączyć kilka różnych rodzajów barwników i efektów, aby stworzyć kolorowe fajerwerki. Chociaż nie możesz wyprodukować gigantycznej kuli ognia, możesz stworzyć kolorową i świąteczną eksplozję, używając papieru, prochu i barwnika. Ładunek ognisty powstaje poprzez zmieszanie prochu i węgla drzewnego z określonym kolorem barwnika. Po połączeniu barwników i prochu, możesz dodać gwiazdkę do swoich fajerwerków, aby wyglądały efektownie.

Aby stworzyć gwiazdkę fajerwerków, potrzebujesz barwnika. Możesz dostać proch w różnych kolorach, ale czerwony jest najbardziej widoczny. Możesz uzyskać czerwony barwnik z kwiatu tulipana, który rośnie na terenach zielonych i równinnych. Po wykonaniu go, po prostu umieść go na swoim stole rzemieślniczym. Następnie postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, aby stworzyć gwiazdę fajerwerków.

Rakietę fajerwerków tworzy się, klikając prawym przyciskiem myszy papierowy cylinder i ładując do niego powstały proch. Dodatkowy proch zwiększy czas lotu i wysokość rakiety. Na koniec możesz dodać do swojej rakiety gwiazdę fajerwerkową. Ta gwiazda wybuchnie w spektakularnej eksplozji, a ty możesz dostosować kolor jej eksplozji, dodając pył z kamienia jarzeniowego lub diamentu, aby mrugała lub smugała.

Wykonanie gwiazdy pirotechnicznej jest bardzo proste – potrzebujesz tylko kilku przedmiotów i prawego przycisku na ramieniu, aby ją wykonać. Po tym zabiegu będzie ona gotowa do użycia! Możesz nawet użyć gwiazdy jako pocisku powietrznego! Pociski lotnicze wymagają zagruntowania powłoką zapłonową, ale w niektórych przypadkach nie jest to konieczne. Będzie to zależało od składu gwiazdy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane