Jak zrobić ładną kartkę świąteczną

W tym artykule pokażemy Ci, jak zrobić ładną kartkę świąteczną. Pierwszym krokiem jest zdobycie czystej kartki i kilku białych kopert. Następnie wytnij fragmenty i ozdoby. Niektóre pomysły obejmują użycie wstążki, cekinów i taśmy washi. Aby dodać jeszcze więcej blasku, możesz dodać choinkę lub gwiazdę. Gdy już to zrobisz, następnym krokiem jest wybór projektu i ozdób.

Dla dzieci, istnieje kilka sposobów na udekorowanie kartki świątecznej. Aby uzyskać najbardziej elegancki i wyrafinowany wygląd, możesz użyć ozdób z filcu. To rzemiosło wymaga niewiele materiałów i kilku przedmiotów ogólnych. Dla zabawnego projektu, poproś swoje dziecko o stworzenie ornamentu przy użyciu skrawka filcu. Doda to dodatkowej atmosfery i radości do Twojej kartki. Filcowe ozdoby są również zabawne do tworzenia i będą trwać dłużej niż pamięć odbiorcy.

Innym łatwym do zrobienia pomysłem na kartę jest stworzenie papierowego drzewa. Możesz również zrobić papierowe drzewo 3D, postępując zgodnie z tutorialem na Fireflies and Mudpies. Aby to zrobić, będziesz potrzebować cardstock, zielonej farby, nożyczek, kleju i dwóch różnych kolorów przędzy. Będziesz także potrzebować ołówka lub markera do narysowania gałęzi. Po stworzeniu drzewa, możesz udekorować wnętrze swojej karty, jak również.

Innym zabawnym i niedrogim pomysłem na kartkę świąteczną DIY jest zrobienie własnych pozdrowień świątecznych. Jest to świetny sposób, aby zrobić unikalne prezenty i cieszyć się sezonem wakacyjnym. Z darmowymi szablonami do druku, zrobienie karty jest łatwe i niedrogie. Aby uzyskać bardziej wyszukaną kartę, możesz użyć maszyny Cricut lub innych unikalnych narzędzi do tworzenia kart. Możesz nawet zrobić drzewo odcisków dłoni dziecka z farbami do palców i ozdobami wykonanymi z guzików.

Innym zabawnym sposobem na stworzenie kartki świątecznej dla dzieci jest zrobienie pop-up Rudolfa. Ten pomysł na kartę jest łatwy do wykonania w domu i jest idealny dla dzieci. Najpierw wytnij dziewięć kawałków papieru, po jednym na każdą stronę karty, a następnie złóż boki do środka. Po przyklejeniu kawałków filcu, udekoruj je markerami lub taśmą washi. Po wyschnięciu umieść je wewnątrz karty.

Innym zabawnym pomysłem jest stworzenie karty z kalamburem. Jeśli kochasz kalambury, kartka z kalamburem to świetny sposób, aby powiedzieć „szczęśliwe wakacje”! Możesz zrobić pun card używając dowolnej liczby materiałów, w tym talii kart, słomek i papieru akwarelowego. Biały żelowy długopis i papierowy ręcznik lub butelka w sprayu mogą być użyte, aby prosta karta stała się ładną ozdobą.

Innym sposobem na zrobienie ładnej kartki świątecznej jest recykling starych kartek okolicznościowych. Dla zabawy ręcznie robionej karty, użyj materiałów z recyklingu, takich jak karta lub tag prezentowy. Niektóre z nich są darmowe do pobrania lub wydrukowania. HGTV ma wiele różnych projektów, które można wykorzystać. Używanie papieru z recyklingu pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie tworząc unikalną kartę. Upewnij się, że dokładnie przeczytasz wytyczne, abyś wiedział dokładnie, w co się pakujesz!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane