Jak zrobić malinę bez użycia ust

Istnieje wiele sposobów na zjedzenie malin, a jednym z nich jest ich dmuchanie. Dmuchanie malin wymaga koordynacji mięśni ust i ruchu powietrza. Dźwięk sprzyja również rozwojowi językowemu dziecka. Zachęcaj dziecko do robienia malinek podczas posiłków. Jeśli uda Ci się nakłonić dziecko do dmuchania w maliny, to jeszcze lepiej. Niemowlęta mogą również zacząć wydawać te dźwięki samodzielnie.

Maluchy zaczynają robić malinki około 6 do 8 miesiąca życia. Jest to ważny kamień milowy dla rozwoju Twojego dziecka. Brzmi to jak głośne plucie i jest świetnym sposobem na zwrócenie ich uwagi. Jest to również świetny sposób na rozwijanie ich drobnych umiejętności motorycznych. Poza tym, jest to świetne dla ich poczucia własnej wartości! Jako rodzic pokochasz to, gdy Twoje dziecko będzie dmuchać maliny!

Innym sposobem na zrobienie maliny jest użycie gumowej szpatułki. To narzędzie świetnie sprawdza się przy tworzeniu wirów i pomoże Ci uniknąć różowych bezików. Możesz również użyć łyżki do zupy, aby uformować każdą bezę. Najmniejsze beziki będą wyglądały jak wirujące lody. Większe będą wyglądały jak różowe beziki. Jeśli więc chciałbyś nauczyć się robić malinki bez użycia ust, czytaj dalej!

Innym sposobem na nauczenie się dmuchania malinek jest obserwowanie sposobu, w jaki komunikują się inni ludzie. Niemowlęta słuchają wszystkiego i kopiują to, co mówią inni. Zauważają również, jak głośny i wysoki jest głos. Miękkie dźwięki są pocieszające, podczas gdy głośne, gniewne dźwięki są niepokojące. Około czwartego miesiąca życia dzieci zaczynają naśladować wzorce mowy innych osób. Mogą zacząć gruchać, gaworzyć i ślinić się, a także często dmuchać maliny w tym wieku.

Jeśli chcesz nauczyć się, jak zrobić sos malinowy bez użycia ust, najprostszym sposobem jest przecier z jagód. Wykonanie tego pysznego sosu zajmuje mniej niż 10 minut i jest on świetną polewą do wielu deserów lub dań śniadaniowych. Sos jest również uniwersalny i może być wykonany ze świeżych lub mrożonych jagód. Jednym ze sposobów podawania sosu malinowego jest dodanie kilku malin do miski jogurtu lub deseru. Jeśli chciałbyś użyć go jako sosu, możesz dodać go do ciast, ciasteczek, a nawet lodów.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane