Jak zrobić podwyższone łóżko na stojaki

Aby wykonać łoże regałowe, należy podnieść system szyn z ziemi. Aby to zrobić, należy zainstalować nakrętki do rowków teowych w czterech kanałach systemu szynowego. Nakrętki te należy umieścić po przeciwnych stronach kanału, tak aby były skierowane w stronę łoża. Następnie przymocujesz panele boczne i stelaż. Po ich zainstalowaniu, dokręć śruby na stojaku do szyn.

Po zmontowaniu ramy łóżka, możesz zacząć sadzić. Rośliny takie jak zioła świetnie sprawdzą się w podwyższonych łóżkach. Będą one uzupełnieniem wielu potraw. Możesz również sadzić kwiaty i warzywa w swoim podwyższonym łóżku. Oto jak. Łatwo jest zrobić łóżko na stojaku przy użyciu podstawowych materiałów. Wystarczy wykonać powyższe kroki. I, nie zapomnij cieszyć się owocami swojej pracy! Nie ma potrzeby płacić profesjonalnemu wykonawcy za tę pracę!

Regał łóżka będzie ważył około 85 funtów, gdy jest pusty, i do 96 funtów z dołączonymi akcesoriami. Może być wykonany z drewna lub metalu i różni się ceną w zależności od stylu i użytych materiałów. Dla dodatkowej przestrzeni magazynowej, możesz użyć stojaka przedniego. Te stojaki mają zintegrowane skrzynie biegów i zestawy oświetleniowe. Są również mocne i idealne do użytku w terenie. Podniesiony stojak pozwoli Ci przechowywać ciężkie przedmioty, takie jak buty turystyczne i kajaki.

Wtedy użyj tarcicy, która jest najbardziej odpowiednia dla powierzchni, którą planujesz pokryć. Niektóre tarcice impregnowane ciśnieniowo są specjalnie zaprojektowane do kontaktu z ziemią. Te drewna zawierają fungicydy i pestycydy. Następnie odczekaj kilka miesięcy przed użyciem. Po tym czasie można ją pomalować lub zabejcować, w zależności od preferencji. Aby chronić rośliny przed zimniejszymi temperaturami, możesz wyłożyć wewnętrzne strony plastikiem arkuszowym lub wkładką do oczka wodnego.

Aby zrobić podniesione łóżko stojakowe, możesz użyć two-x-fours, które są na górze ziemi. Alternatywnie, można użyć bloków ściany oporowej patio. W każdym przypadku, rama powinna mieć co najmniej sześć cali wysokości. Jest to idealne rozwiązanie dla zapewnienia łatwego dostępu dla roślin, jednocześnie dając im wystarczającą przestrzeń dla ich korzeni. Jeśli masz dostęp do stoczni, możesz chcieć przyjrzeć się wykonaniu podniesionego łóżka z 2x4s, chociaż nie jest to materiał odporny na gnicie.

Możesz zrobić podniesione łóżko na stojaku, używając poręczy z rur, jak w przypadku Stephena. Możesz zbudować ramę używając rur i złączek Kee Klamp, lub zamiast tego możesz zbudować biuro na poddaszu. Możesz również zastąpić dolne łóżko biurkiem lub krzesłem. Do przymocowania ramy do podłogi można użyć rur i złączek Kee Klamp, a do drabiny złączek kołnierzowych.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane