Jak zrobić przelew do Santander

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak wykonać przelew Santander, nie jesteś sam. Ponad 14 milionów ludzi w całej Europie skorzystało z usług banku, aby dokonać międzynarodowych płatności. Jeśli masz konto oszczędnościowe w Santanderze, możesz go użyć do przelania pieniędzy do prawie każdego kraju. Jednak, aby to zrobić musisz mieszkać w Wielkiej Brytanii lub Unii Europejskiej. To powiedziawszy, istnieją pewne sposoby, dzięki którym możesz dokonać przelewu ze swojego konta na inne.

W zależności od wartości i tenoru transakcji, instrumenty płatnicze mogą być różne. Ogólnie rzecz biorąc, metoda płatności, którą wybierzesz, zależy od krajów kupującego i sprzedającego, a także od relacji między stronami. Jeśli jesteś firmą, istnieją cztery możliwe metody płatności dla firm, które kupują od zagranicznych dostawców. Usługi Santander’s International Wire i Open Account to dwie opcje, które rozwiązują te problemy. Poziomy ryzyka tych metod płatności różnią się w zależności od wielkości transakcji i tego, czy firma importuje czy eksportuje.

Inną opcją jest skorzystanie z usługi Santander’s Zelle. Jeśli korzystasz z konta w innym banku, bank pozwoli Ci na przelewanie środków do drugiego banku za pomocą Zelle. Proces przelewu polega na połączeniu Waszych kont bankowych. Korzystając z Zelle, musisz podać swój adres e-mail i amerykański numer telefonu komórkowego w celu weryfikacji konta. Za pomocą tej funkcji można przelać do 5 000 USD dziennie, a w ciągu miesiąca 20 000.

Jeśli potrzebujesz wykonać przelew Santander ze swojego konta na konto kogoś w innym kraju, możesz wejść do Internetu lub odwiedzić oddział, aby wykonać przelew. Następnie wprowadź dane odbiorcy i wyślij pieniądze. Możesz również podzielić płatność pomiędzy siebie i odbiorcę. To może zaoszczędzić Ci czas i pieniądze – i zapewnić, że odbiorca otrzyma Twoje pieniądze. W ten sposób możesz to zrobić, kiedy tylko chcesz.

Jednym z największych problemów z Santanderem jest jego pobłażliwość w przeszłości. Bank przypadkowo zdeponował 176 milionów dolarów na brytyjskich kontach, a teraz chce je oddać. Bank tłumaczy wpadkę jako wynik tajemniczego „problemu z harmonogramem”.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *