Jak zrobić publiczny profil na Snapchacie w 2021 roku

Jeśli zastanawiałeś się, jak zrobić publiczny profil na Snapchacie, nie jesteś sam. Platforma widziała trudny rok w 2020 roku, ale jest zdeterminowana, aby utrzymać znaczenie i zaoferować nowe funkcje dla użytkowników. Jedną z tych nowych funkcji jest upublicznianie profilu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak utworzyć publiczny profil Snapchat. Po utworzeniu profilu będziesz musiał wypełnić swoje dane.

Na szczęście Snapchat w końcu udostępnił tę funkcję wszystkim użytkownikom. Aby uzyskać do niej dostęp, musisz poczekać, aż aktualizacja trafi do Twojego regionu. Do tego czasu będziesz musiał stworzyć profil publiczny na poziomie 1. Oto kroki, aby zacząć:

Po utworzeniu profilu, Snapchat pokazuje korzyści z bycia publicznym. Przeczytaj przez slajdy przed naciśnięciem przycisku Utwórz. Następnie dotknij przycisku z napisem „Wyrażam zgodę na utworzenie profilu publicznego”. Po tym, możesz zaktualizować swoje dane i dodać zdjęcia. Wykonując te kroki, będziesz gotowy, aby podzielić się swoimi Snapami ze światem! Będziesz miał tysiące nowych zwolenników w krótkim czasie!

Chociaż nowa aktualizacja ma na celu promowanie twórców treści, ułatwi również ogółowi społeczeństwa odkrycie talentu. Możesz teraz odkrywać wydarzenia i spotykać ludzi w pobliżu. Kolejną dużą zmianą jest to, że Snapchat ma teraz funkcję, która pozwala na udostępnianie muzyki na zdjęciach. Dzięki temu możesz dzielić się swoimi snapami ze znajomymi i opinią publiczną. I możesz teraz wybrać styl i kolory swojego awatara Bitmoji!

Aktualizacja jest nadal toczona w różnych regionach kraju, więc może to potrwać kilka dni, zanim znajomi Snapchata w Twojej okolicy ją dostaną. W międzyczasie możesz przełączyć swoją lokalizację na Stany Zjednoczone za pomocą VPN, takiego jak Super VPN. Chociaż ta metoda wydaje się działać dla kilku użytkowników, nie jest uniwersalna. Tak więc, bądźcie cierpliwi! Warto spróbować – warto.

Profil publiczny Snapchat pozwala użytkownikom Snapchata pokazać swoją kreatywność w platformie. Można nie tylko zaprezentować swoje historie i soczewki, ale także pochwalić się ulubionymi zdjęciami. Nowa funkcja profilu będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Snapchata w 2021 roku, więc równie dobrze możesz skorzystać z okazji, aby zaprezentować swoje treści! To tylko zwiększy Twoją widoczność i sprawi, że znajdziesz się przed większą liczbą osób! Tak więc, upublicznij swój profil Snapchat i zacznij dzielić się dobrymi rzeczami!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane