Jak zrobić screen na Samsungu Galaxy J3 Pro

Kiedy próbujesz uchwycić wideo, stronę lub inny fragment zawartości na swoim Samsungu Galaxy J3, możliwość zrobienia zrzutu ekranu jest ważną funkcją. W najnowszej wersji mobilnego systemu operacyjnego można przechwycić dowolną część ekranu, przytrzymując jednocześnie przycisk zasilania, przycisk zmniejszania głośności lub klawisz główny. Te zrzuty mogą być następnie edytowane lub publikowane. Ale najpierw przyjrzyjmy się, jak przechwycić ekran na Galaxy J3 Pro.

Ekran dotykowy na Samsung Galaxy J3 jest podatny na uszkodzenia podczas procesu wysyłki. Chociaż nie ma problemów fizycznych, błędy oprogramowania mogą spowodować uszkodzony ekran dotykowy. Aby naprawić problem, możesz zainstalować aktualizację oprogramowania od Samsunga. Ale ta aktualizacja przychodzi powoli. Oznacza to, że będziesz musiał rozebrać swój telefon kilka razy, zanim w końcu dowiesz się, jak wymienić ekran. Ale na szczęście są sposoby, aby naprawić ten problem.

Jeśli zastanawiasz się, jak zmienić wygląd ekranu na swoim Samsungu J3 lub jeśli chcesz po prostu zmienić kolor określonej części ekranu, oto kilka prostych kroków, aby zacząć. Po pierwsze, będziesz musiał otworzyć menu Ustawienia na swoim Samsungu Galaxy J3 i nacisnąć klawisz domowy. Następnie naciśnij koło zębate ustawień w lewym dolnym rogu ekranu lub naciśnij przycisk MODE po drugiej stronie. Dostępnych jest mnóstwo ustawień. Po prostu bądź przygotowany na przewijanie w dół, aby je zobaczyć.

Po zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania, możesz iść do przodu i zacząć robić zrzuty ekranu na swoim Samsungu Galaxy J3. Możliwe jest wykonanie zrzutu ekranu strony internetowej, dokumentu lub innej treści z dowolnej aplikacji w „sklepie Play” Samsunga Galaxy J3. Istnieje wiele aplikacji do tego celu, w tym Super Screenshot Easy. Następnie przejrzyj zrzut ekranu i zapisz go w pamięci.

Po potwierdzeniu, że jesteś we właściwych ustawieniach, musisz wyłączyć swojego Galaxy J3. Naciśnij jednocześnie przycisk zasilania i wszystkie inne przyciski. Następnie kliknij ikonę „ustawienia”, która przeniesie cię na stronę ustawień. Tutaj zobaczysz kilka opcji, w tym „Wipe Cache Partition”. Wybierz Tak, a twój Galaxy J3 uruchomi się ponownie i wyczyści swoją pamięć podręczną systemu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane