Jak zrobić siodło w Minecraft 1.16.5

Siodło może być wykonane przy użyciu różnych narzędzi, takich jak młotki, rudy żelaza i szmaragdy. Można je również znaleźć w skrzyniach. The Nether jest niebezpiecznym miejscem, dlatego ważne jest, aby mieć dużo zapasów. Oprócz wyżej wymienionych przedmiotów, podczas wydobycia można znaleźć również szmaragdy. Można je również znaleźć w rzadkich biomach. Po ich zdobyciu możesz je wymienić u wioskowego handlarza.

Najpierw musisz znaleźć siodło. Możesz je znaleźć w menu kreatywnym. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz je również znaleźć w lochach. Lochy to małe pomieszczenia, w których odbywają się tarła potworów. Pomieszczenia te są zazwyczaj omszałe i wykonane z bruku. Po znalezieniu jednego, po prostu umieść go w swoim ekwipunku.

Następnie, będziesz musiał znaleźć siodło. Nie ma przepisu na craftowanie siodła w Minecraft. Jednak gracze nadal mogą zdobyć siodło poprzez eksplorację świata. Siodła są generowane w skrzyniach i innych miejscach. Jeśli masz szczęście, możesz nawet znaleźć jedno w skrzyni – jeśli masz szczęście. Gdy już je zdobędziesz, będziesz mógł jeździć na koniu!

Siodła można znaleźć w skrzyniach w Twierdzy Nether, lochach i na mobach, co oznacza, że możesz je z łatwością ujeżdżać. Możesz je również złapać podczas łowienia ryb i dodać do swojego ekwipunku. Jeśli nie masz jeszcze siodła, możesz użyć komendy /give minecraft:saddle. Dzięki temu będziesz mógł błyskawicznie stworzyć siodło.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś jeździć konno, wiesz, że siodło jest przydatnym narzędziem. O ile nie da się jeździć na koniu bez siodła, o tyle można go dosiadać za pomocą marchewki na kiju. Siodła zastępują również serca, które reprezentują zdrowie mobów. Jeśli kiedykolwiek chciałeś jeździć na koniu, ale nie masz siodła, jest to świetny sposób na zdobycie siodła i rozpoczęcie jazdy na świni!

Innym sposobem na zdobycie siodła jest zabicie świni. Będą one tarła noszenia siodła, kiedy je ujeżdżać. Możesz też zrobić siodło polując na zombifikowane pigliny, które upuszczają je z martwej pigliny. Szansa na zdobycie siodła wzrasta wraz z twoim poziomem Lootingu. Siodła nie są zależne od Twojego ekwipunku podczas polowania na nie, więc mogą nie spaść przy pierwszej próbie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane