Jak zrobić siodło w Minecraft 1.7 2

Z radością przedstawiamy materiał, który powstał w sojuszu z jaktozrobiles.pl

Więc chcesz wiedzieć jak zrobić siodło w Minecraft 1.7 2? Oto kilka prostych kroków. Pierwszym krokiem jest wyłowienie siodła. Możesz to zrobić idąc do lochu i kopiąc lub lecąc w dół pod ziemię. Gdy już je znajdziesz, przełącz się z powrotem na tryb Survival lub Creative i zajrzyj do środka. Powinna tam być skrzynia zawierająca siodła. Przenieś je do ekwipunku, aby móc z nich skorzystać.

Aby oswoić konia, potrzebujesz najpierw siodła. Dzięki temu będziesz mógł go kontrolować. Możesz również oswoić konia bez siodła. Możesz użyć marchewki lub spaczonego grzyba na patyku. Możesz również oswoić osła, konia lub muła bez siodła. Siodła nie będą dostępne dla oswojonych zwierząt, chyba że już je oswoiłeś.

Jeśli nie masz kociołka, możesz zrodzić w pobliskich wioskach wieśniaków-rzemieślników. Możesz również zrodzić jednego poprzez umieszczenie kociołka w okolicy. Musisz zdobyć trzeci poziom, a następnie handlować z nimi. Uważaj jednak, bo po osiągnięciu trzeciego poziomu skończą się im przedmioty na handel. Jednak będą oni uzupełniać swoje zapasy dwa razy dziennie.

Inną metodą na zrobienie siodła w Minecraft jest użycie trybu kreatywnego. Tryb kreatywny jest najlepszym sposobem na zbadanie wszystkiego, co Minecraft ma do zaoferowania, i możesz dostosować go do swoich upodobań. Kiedy już spreparujesz siodło, możesz usiąść na swoim koniu. Ale uważaj, koń może próbować cię zrzucić. Jeśli koń nie współpracuje, możesz spróbować jeszcze raz.

Jeśli chciałbyś zrobić siodło w Minecraft 1.7 2, możesz użyć moda o nazwie Saddlecraft. Ten mod pozwoli Ci craftować siodło w grze, a także zbroję dla koni. To również pozwala craft siodło tag nazwy. Siodła i zbroje są użytecznymi przedmiotami, ale są znacznie trudniejsze do wykonania, jeśli używasz gry waniliowej.

Siodła i zbroje mogą być wykonane przy użyciu craftable horse mod. Te mody dają ci narzędzia potrzebne do tworzenia zbroi dla koni, w tym siodeł. Siodła mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym drewna, żelaza i diamentu. Ponadto, możesz ich używać do jazdy na koniu. Siodła są przydatne do jazdy na jeźdźcach, osłach, mułach i koniach szkieletowych. Musisz jednak pamiętać o użyciu moda equestrian, jeśli chcesz jeździć na ravagerach.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane