Jak zrobić szybki prezent na urodziny w domu

Czasami zapominasz o czyichś urodzinach i jesteś zbyt przyciśnięty do czasu, aby kupić mu prezent. W takim przypadku możesz zrobić szybki prezent w domu. Nie musi to być jednak prezent wysokiej jakości. Możesz kupić coś na Amazon, Prime-eligible i w świetnym projekcie karty. Alternatywnie, możesz użyć następujących pomysłów, aby zrobić prezent w ostatniej chwili:

Możliwości są nieograniczone: 20-minutowy pocieranie pleców, dzień na plaży, noc z dziewczyną, popołudniowa opieka nad dzieckiem, noc z naczyniami, koszenie trawnika, spersonalizowana koszulka w stylu vintage, domowe sole do kąpieli lub wycieczka do kawiarni z wyboru. Ręcznie robiony prezent jest nie tylko niedrogi, ale także bardziej przemyślany niż ten o wysokiej cenie.

Najłatwiejszym prezentem last minute do zrobienia jest przedmiot cyfrowy. Książka Kindle to świetny wybór dla przyjaciela lub ukochanej osoby, ponieważ można ją czytać na prawie każdym urządzeniu. Gry cyfrowe to kolejna świetna opcja, ale będziesz musiał znać system, który ma odbiorca. Zapytaj o ich ulubione gry, aby upewnić się, że wiesz dokładnie, co lubią. Strumieniowe filmy i pokazy na Amazon Video i Vudu są również świetną opcją. Oba oferują częste zniżki.

Dla kreatywnego typu, możesz namalować obraz dla ukochanej osoby. Obraz może znaczyć tak wiele. Ręcznie wykonane obrazy są jednymi z najlepszych prezentów urodzinowych. Jest to również świetny sposób, aby pokazać swoje uznanie. Jeśli jesteś artystycznie utalentowany, spróbuj szkicować lub malować coś dla kogoś. Jeśli to możliwe, uwzględnij kilka przedmiotów, które odzwierciedlają twój własny gust artystyczny. Te pomysły na pewno się spodobają.

Możesz również zrobić ręcznie robiony prezent, aby uczcić tę okazję. Możesz zrobić kubek lub świecę. Są one przytulne, świąteczne i spersonalizowane. Jeśli odbiorca jest do kubków, można również dać im unikalny kubek z pięknym wizerunkiem ich ulubionego świętego na słoiku. Łatwo jest zrobić ręcznie robiony prezent, więc nawet majsterkowicze mogą to zrobić.

Możesz też stworzyć coś dla dziecięcego domku dla lalek. Możesz użyć lalek szmacianych, aby stworzyć unikalny domek dla lalek, lub możesz zrobić meble do domku dla lalek. Domek dla lalek jest zabawnym prezentem do zrobienia, również. Możesz nawet dodać zdjęcie dziecka do domku dla lalek, jeśli chcesz. Możliwości są nieograniczone! To na pewno spodoba się Twojemu odbiorcy, więc idź na to!

Innym sposobem na szybki prezent jest stworzenie fotoksiążki. Możesz kupić scrapbook lub użyć smartfona, aby przesłać zdjęcia. Możesz również zrobić świecę i owinąć ją w spersonalizowany ręcznik do herbaty. Świeca o zabawnym kształcie może być podarowana z oszczędnym świecznikiem. W ten sposób nie będziesz musiał wydawać dużo pieniędzy na prezent.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane