Jak zrobić wstążkowy kotylion na bal ślubny

Istnieje tradycja noszenia najprostszej możliwej sukni na balu, ale nie trzeba być ekspertem, aby to osiągnąć. Z pomocą swojego sprytnego przyjaciela możesz zrobić tę elegancką i romantyczną suknię. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zrobić kotylion ze wstążki na swój ślub. Oto kilka prostych kroków. Wykonaj je, a będziesz na dobrej drodze do bajecznego wieczoru na balu!

Wybierz starannie swój motyw przewodni. Jeśli rzucasz kotylion na weselu, będziesz chciała trzymać się tradycyjnych kolorów. Róże są klasycznym wyborem, ale jesienne kwiaty i świąteczne zielenie będą wyglądać pięknie. Jasne wstążki będą również działać dla tańców wiejskich. W zimie możesz dodać do swoich figur kostkę do gry. Mężczyźni rzucają kostką o proporcjonalnej wielkości, a zwycięzca dostaje się do tańca z nagrodą.

Kotylion to taniec grupowy, który powstał w XVIII wieku we Francji i Anglii. Szybko rozprzestrzenił się na inne części świata i był popularny wśród rodzin arystokratycznych, zwłaszcza na południu. Na początku XX wieku zamożne czarne rodziny przyjęły tę tradycję i wkrótce wprowadzały dziewczęta do społeczeństwa i czyniły je debiutantkami. Te dziewczyny będą stanowić piękny dodatek do każdego przyjęcia weselnego.

Proces tworzenia kotylionów ze wstążkami na bal ślubny jest prosty. W zależności od budżetu, można stworzyć wspaniały centerpiece z zaledwie kilku dostaw. Wstążki są w różnych kolorach, od czerwonego, różowego i niebieskiego. Jeśli planujesz rzucić piłkę ślubną, może również chcesz kupić kilka kwiatów. Można znaleźć kilka opcji, w tym kwiaty, wstążki, i hat.

Po zaproszenia zostały zaadresowane, można rozpocząć pracę na dekoracje. Gdy już zdecydujesz się na kolory, możesz zacząć robić wstążki kotylionu. Możesz użyć wstążek wykonanych z satyny lub organzy. Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się udekorować swój kotylion, będziesz w nim pięknie wyglądać. To doskonały sposób na pokazanie, że dbasz o komfort i gust swoich gości.

Panna młoda założy welon i bukiet kwiatów. Pan młody założy podwiązkę, którą zdejmie podczas przyjęcia. Podczas ceremonii bukiet panny młodej również zostanie podrzucony w powietrze. Podwiązka panny młodej będzie rzucana do gości płci męskiej, a jeśli ją złapie, oznacza to, że para ponownie weźmie ślub.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane