Jak zrobić zrzut ekranu na laptopie Lenovo

Jeśli kiedykolwiek chciałeś zrobić zrzut ekranu czegoś na laptopie Lenovo, będziesz chciał wiedzieć, jak to zrobić. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Niektóre metody działają tylko z systemem Windows 10, ale inne będą działać z każdą wersją. Po wykonaniu zrzutu ekranu możesz go użyć, aby pokazać komuś, na co patrzy, zapisać stronę internetową, a nawet uchwycić klatkę z ulubionego serialu.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz spróbować ponownie uruchomić laptopa Lenovo. Alternatywnie, możesz ponownie wykonać zrzut ekranu. Aby to zrobić, naciśnij klawisz „Print Screen” na laptopie. Spowoduje to wykonanie zrzutu całego ekranu i zapisanie go do schowka. Aby użyć go w innym programie, po prostu wklej zrzut ekranu ze schowka do żądanej aplikacji. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z przechwytywaniem zrzutu ekranu, skontaktuj się z centrum serwisowym Lenovo w celu uzyskania dalszej pomocy.

Aby przywrócić ekran, pierwszym krokiem jest odłączenie wszelkich urządzeń peryferyjnych podłączonych do laptopa. Może to spowodować, że ekran będzie czarny. Aby rozwiązać ten problem, odłącz wszystkie urządzenia peryferyjne. Następnie podłącz z powrotem przewód zasilający laptopa. Po tym kroku, Twój ekran powinien wrócić do normy. Jeśli nadal nie możesz zobaczyć żadnych innych informacji na laptopie Lenovo, spróbuj innych metod.

Jeśli ekran dotykowy nie działa na laptopie Lenovo, możesz spróbować uruchomić wbudowany w system Windows program rozwiązywania problemów. Powinno to rozwiązać problem i przywrócić działanie ekranu dotykowego. Na przykład, jeśli używasz systemu Windows 10, możesz spróbować uruchomić narzędzie Hardware and Devices Troubleshooter. Jeśli to nie rozwiąże problemu, spróbuj naprawić swój rejestr. Możesz również uruchomić wbudowany program rozwiązywania problemów, który jest dołączony do systemu Windows 10.

Po zaktualizowaniu laptopa ThinkPad z systemem Windows, jesteś gotowy do podłączenia telewizora do laptopa. Aby to zrobić, najpierw uruchom laptopa w systemie Windows. Następnie przejdź do menu Ustawienia. Kliknij na zakładkę Wyświetlacz. Następnie kliknij link Zmień ustawienia wyświetlania. Następnie musisz znaleźć na ekranie ikonę oznaczoną jako „2”. Po tym możesz zmienić rozmiar rozdzielczości ekranu i wybrać opcję „Rozszerz te wyświetlacze”. Spowoduje to rozszerzenie pulpitu na cały telewizor.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane