Jak zrobić zrzut ekranu Samsunga Galaxy M21

Jeśli kiedykolwiek chciałeś zrobić zrzut ekranu czegoś na swoim Samsungu Galaxy M21, to trafiłeś we właściwe miejsce. Ten artykuł nauczy cię, jak to zrobić! Po pierwsze, otwórz aplikację Ustawienia, a zobaczysz nową zakładkę o nazwie Zrzuty ekranu. Następnie, naciśnij i przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności i przycisk zasilania. Wreszcie, dotknij przechwytywania przewijania, a twój zrzut ekranu pojawi się na aplikacji galerii zdjęć.

Jeśli chcesz zrobić zrzut ekranu czegoś na swoim Samsung Galaxy M21, najprostszym sposobem jest użycie wbudowanej funkcji o nazwie „Shotshot” na urządzeniu z systemem Android. Aby zrobić zrzut ekranu na telefonie z Androidem, możesz nacisnąć jednocześnie przyciski zasilania i zmniejszania głośności. Zrzut ekranu zostanie automatycznie zapisany w galerii, a ty zobaczysz go w menu Dostępność.

Aby użyć Smart select na Samsungu Galaxy, musisz mieć gotową treść na ekranie. Gdy już to zrobisz, po prostu naciśnij uchwyt Smart select znajdujący się na panelu krawędziowym i przesuń go do środka. Zauważysz dźwięk migawki małego aparatu oraz animację. Zrzut ekranu możesz wyświetlić w aplikacji Galeria lub wysłać go do znajomego lub współpracownika.

Innym sposobem na przechwycenie ekranu jest aktywowanie funkcji Palm Swipe. W większości telefonów Samsung ta funkcja jest już dostępna, więc może być konieczne włączenie jej przed rozpoczęciem pracy. Następnie, upewnij się, że jesteś w menu „Dostępność”. To pozwoli Ci na dostęp do zaawansowanych funkcji, w tym Move Palm to Capture. Po aktywowaniu tej funkcji, zrzut ekranu pojawi się w galerii aplikacji fotograficznej.

Funkcja Gestu w Samsungu Galaxy M21 pozwala na przechwycenie zrzutu ekranu gestem machnięcia. Aby włączyć funkcję Gest, przejdź do Ustawienia > Dostępność i stuknij w sekcję zatytułowaną „Ruchy i gesty”. Po przekształceniu przycisku Swipe to capture w kolor niebieski, jesteś gotowy do przechwytywania treści. Jest to również szybki i wygodny sposób na zapisanie treści w Galerii.

Następnie musisz wybrać żądany ekran do przechwycenia. Naciśnij jednocześnie przyciski Power Button i Volume Down. Gdy będziesz zadowolony ze zdjęcia, stuknij je, aby otworzyć galerię lub ostatnie zdjęcia. Kiedy skończysz, możesz wybrać, aby zapisać go na komputerze lub wydrukować, aby pokazać go innym. Zrzut ekranu to świetny sposób na zapamiętanie wyjątkowej chwili.

Samsung Galaxy M21 ma procesor Octa-core, kartę graficzną Mali-G72 MP3 oraz 64 GB lub 128 GB pamięci masowej. Wyposażony jest w niewymienną baterię 6000 mAh oraz szybką ładowarkę 15W. Trzeba jednak wiedzieć, że karta pamięci w Samsungu Galaxy M21 jest dość delikatna. Kołek wysuwający mógł ją uszkodzić.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane