Jak zrobić zrzut ekranu z Samsunga Galaxy A51

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić zrzut ekranu na Samsungu Galaxy A51, jest na to kilka prostych sposobów. Po pierwsze, musisz jednocześnie nacisnąć przycisk zmniejszania głośności i przycisk zasilania. Następnie należy przytrzymać razem przyciski zasilania i zmniejszania głośności. Następnie, przeciągnij krawędzie dłoni po ekranie. W ten sposób wykonasz zrzut ekranu. Po wykonaniu zrzutu ekranu możesz go później udostępnić lub edytować.

Aby wykonać zrzut ekranu na swoim Samsungu Galaxy A51, musisz mieć zainstalowanego na urządzeniu Asystenta Google w wersji na Androida. Możesz to włączyć, odwiedzając ustawienia Asystenta Google i wybierając opcję zrzutu ekranu. Spowoduje to wyświetlenie okienka z prośbą o pozwolenie na przechwycenie ekranu. Jeśli zezwolisz, zostaniesz poproszony o potwierdzenie działania poprzez stuknięcie pola wyboru.

Po wykonaniu tych dwóch kroków możesz aktywować funkcję przeciągnięcia dłonią, aby wykonać zrzut ekranu. Aby aktywować tę funkcję, przejdź do menu ustawień. Stamtąd przejdź do sekcji ruchy i gesty. Stuknij w przełącznik, aby włączyć tę funkcję. Następnie przejdź do strony internetowej, którą chcesz uchwycić i przeciągnij dłonią po ekranie. Powinieneś wtedy zobaczyć listę opcji.

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić zrzut ekranu na Samsungu Galaxy A51, odpowiedź jest prosta: wystarczy przeciągnąć dłonią po ekranie. Korzystanie z wbudowanych gestów jest równie łatwe, jak ze sprzętowych przycisków. Jedyną różnicą jest to, że Samsung Galaxy A51 ma mniejszy pasek powiadomień, więc możesz przełączać się między narzędziami, jeśli chcesz. Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić zrzut ekranu na Samsungu Galaxy A51, po prostu czytaj dalej, aby odkryć łatwe sposoby na przechwycenie ekranu ulubionej aplikacji. Będziesz zaskoczony wynikami!

Inna metoda robienia zrzutu ekranu na Samsungu Galaxy A51 polega na jednoczesnym naciśnięciu przycisków zasilania i zmniejszania głośności. Ekran zamiga na biało i pojawi się mały pasek menu. Tutaj możesz kliknąć na trzy przyciski, aby edytować zrzut ekranu, włączyć funkcję Scroll Capture i udostępnić go w sieciach społecznościowych. Po wykonaniu zrzutu ekranu możesz go następnie udostępnić znajomym i rodzinie.

Innym sposobem na wykonanie zrzutu ekranu na Samsungu Galaxy A51 jest aktywacja gestu machnięcia dłonią w ustawieniach telefonu. Przycisk ten znajdziesz w sekcji ruch i gesty. Po włączeniu gestu, przeciągnij palcem po ekranie od prawej do lewej. Pojawi się zrzut ekranu, który można edytować, udostępniać lub zapisać w galerii telefonu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane